O mně

V oboru realit pracuji již od roku 2012, a tak si můžete být jistí, že mě jen tak něco nepřekvapí. Za celou mou realitní praxi už prošly mýma rukama stovky nemovitostí, od malinkých bytů, přes pozemky a rodinné domy, až po developerské projekty, komerční objekty nebo luxusní hotel.

Proč vsadit zrovna na mě? Věřím, že splňuji veškeré předpoklady, které očekáváte od svého realitního makléře.

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

Upřímnost

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty ani triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

Skvělé vyjednávání

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

Výřečnost pravého obchodníka

Za roky praxe už mám zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Jsem si jistá, že důvěryhodnost realitního makléře zásadně zvyšuje šance na úspěšný prodej jakékoli nemovitosti.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení. Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou emocionálně náročné události, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Zaujala jsem vás? Napište mi!

*
*
*
phone: lname: fname: email: